Astroloji

 

 

 
Akrep (24.10.2019)
İkili ilişkiler ve aşk hayatınızda aktif bir rol üstlenmeniz gerekebilir. İlk adımı atmak için oldukça istekli olabilirsiniz. 28 Ekim’de gerçekleşecek olan yeni ay sizlerin hayatlarında oldukça belirleyici olacaktır. Bu yüzden yeni ay fazına kadar bir şeyler için karar vermeyin.
 
Aslan (24.10.2019)
Ev veya aile hayatınızdaki konularda almanız gereken sorumluluklar sizleri bazı planlarınızdan alıkoyabilir. Aile üyelerinizle olan ilişkilerde öncü bir rol oynamanız gerekebilir. Bugün vereceğiniz kararlarda aile bütünlüğünüzü bozmamalısınız.
 
Balık (24.10.2019)
İlişkilerde geçmişte sorun yaratan konuların üstüne eğilerek hatanın ve sorunların nerede olduğunu daha net bir şekilde çözümleyebilirsiniz. Olaylar başımıza gelsede onlara verdiğimiz tepkilerle nasıl gelişeceğini kontrol edebiliriz. Bu yüzden daha sakin kalmalı ve süreci mantıklı yönetmelisiniz.
 
Başak (24.10.2019)
Geçmişte yaşamış olduğunuz sorunlara karşı tavrınızı sağlam bir şekilde ortaya koyduysanız, her şeyin karşılığını bugün alabilirsiniz. İkili ilişkilerde üzerinize düşen sorumlulukları yerine getirmek için biraz daha gayret göstermelisiniz.
 
Boğa (24.10.2019)
Bugün ihtiyacınız olan bilgi akışını sağlayabileceksiniz. Merak ettiğiniz tüm cevapları yakın çevreniz vasıtasıyla öğrenebileceksiniz. Geçmiş borçlarınızla ilgili olumlu sonuçlanmalar oluşabilir. .
 
İkizler (24.10.2019)
Kazalara ve sakarlıklara karşı dikkatli olmanız gereken bir gün. Kariyerinizle ilgili bugün olduğundan fazla mücadeleci davranmanız gereken bir gün olabilir.
 
Koç (24.10.2019)
Aşk hayatınızda derinlik kazanmak ve partnerinizle yakın bir bağ kurmak isteyebilirsiniz. Anlaşmazlıklarınıza yeni çözümler getiren siz olmalısınız. Bazı bağların güçlenmesi için ufak sorunlar yaşanması gerekebilir. Bunları kestirip atmak yerine kuvvetlendirmek sizin elinizde olacaktır.
 
Kova (24.10.2019)
İlişkilerde istikrarlı yaklaşımları önemseyecek ve hayatınızı buna göre değerlendiriyor olacaksınız. Geçmiş hatalardan dolayı zor durumda kalabilirsiniz. Bugün iş ortamınızda daha sakin kalmalı ve süreç içinde gelişen olaylara fikir yürütmeden dahil olmalısınız.
 
Oğlak (24.10.2019)
Kariyerinizle ilgili ummadığınız şanslar ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Elinize geçen her fırsatı iyi değerlendirmeli ve üstünüze düşenleri yapmalısınız. Bugün yapacağınız bir toplantı ya da görüşme sizleri başka bir iş birliğine yönlendirebilir.
 
Terazi (24.10.2019)
Bugün finansal görüşmelerinizden olumlu sonuçlar alma zamanı olabilir. İçinizdeki rekabet duygusunu doğru kanalize etmeyi öğrenmeli ve davranışlarınızı doğru yönetmelisiniz. Bir anlık gerilimin tüm iyi şeyleri bozma ihtimalini unutmayın.
 
Yay (24.10.2019)
Geçmiş hayal kırıklıklarınızın üstesinden gelebileceğiniz güzel bir gündesiniz. Geçmiş sorunların tekrar önünüze gelmesi bunlara yeni çözümler getirme gücünüz olduğu içindir. Gelişen sürece daha mantıklı ve objektif bakarsanız kazanan siz olursunuz.
 
Yengeç (24.10.2019)
Aşk hayatınızın sizi oldukça mutlu edeceği güzel romantik ve sürprizlere açık bir günde olabilirsiniz. Geçmişten gelen bir dostluk sizin hayatınızda özel bir arkadaşlığa dönüşebilir. Yeni bir ilişki başlatmak veya sevildiğinizi hissetmeye ihtiyacınız var.

 

 

 

Haber Yazılımı